Chcem pomôcť a rád/a si prečítam prvú rozprávku o bezdomovectve.

Chcem pomôcť a rád/a si prečítam prvú rozprávku o bezdomovectve.

Malého chlapca omrzela starostlivosť o psíka a jeho štvornohý spoločník skončí na ulici. Ujme sa ho Šimon, ktorému psík pripomína malý zatúlaný gombík, čo sa niekomu odtrhol z bundy. Stanú sa z nich nerozluční kamaráti. Šimona však so psom do nocľahárne nepustia. Ako prežijú zimu? Príbeh o neobyčajnom priateľstve, miestami smutný, ale zároveň plný nádeje, priblíži deťom a dospelým každodenný život ľudí bez domova. Okrem rozprávkového príbehu nájdete v knihe interaktívne úlohy pre deti a odpovede predajcov Nota bene na zvedavé detské otázky.
Knihy Nota bene distribujú výhradne predajcovia Nota bene. Ozývate sa nám, že vo Vašom meste predajca nie je, alebo váš predajca knihu dlhodobo nemá. Preto radi urobíme výnimku a knihu zašleme k Vám domov. Nezabudnite prosím uviesť o ktorého predajcu ide, my ho budeme o tom informovať. Vaša kúpa ho môže motivovať k odberu knižiek v budúcnosti. Aj napriek tomu, že ste knihu nekúpili priamo od predajcu, Váš dar sa prostredníctvom nás - Proti prúdu (vydavateľ Nota bene), bude použitý na pomoc ľuďom bez domova.

1. Môj dar

€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

Telefón

Ulica*

Číslo domu*

PSČ*

Číslo vášho predajcu

Mesto, kde predajca predáva

Poznámka

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!